
- В наявності
- Код: ZKTeco TS1000 Plus
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000 Plus
31 169 ₴
- +380 (50) 789-30-79
Турнікет-трипод ZKTeco TS1000 Plus без зчитувачів
Електромеханічний напівзрістовий турнікет із триподом TS1000 Plus — це компактніше рішення з організації прохідного з одиночним проходом персоналу від ZKTeco. Контроль досягається завдяки під'єднанню пульта керування турнікетом для охорони та/або системи контролю й керування доступом (СКД) на 1 релі (односторонній прохід) або 2 реле (двосторонній прохід). Отже, забезпечується режим перевірки прав доступу працівника і, за потреби — облік відпрацьованого часу
Склад і комплект постачання тумбового турнікету TS1000 Plus
- Турнікет у зборі з триподним механізмом, платою керування турнікетом, блоком живлення 220 В, світловими індикаторами
- Штанці (ріжки) триподного механізму
- Кріпильні елементи
- На кришці передбачені заглиблення й заглушки, під які може бути встановлений заводський, або сторонній зчитувач
Особливості виконання турнікета ZKTeco TS1000 Plus
- Підвищений ресурс - до 2 млн. циклів
- Кріплення на монтажній пластині адаптовано для нового контролера C3-200 Plus
- Підтримка інтеграції з різними системами контролю доступу — RFID, біометрія, QR-перевірка або сторонні рішення.
- Тип блокування: електромеханічний із розблокуванням відповідними соленоїдами
- Тип провороту: ручний, без сервоприводу, з механічним довідником
- Корпус штанги з неіржавкої сталі
- Пропускна здатність 25 осіб за хвилину (по картці)
- Блок живлення із захистом від перенапруги
- Забезпечує прохід завширшки 550 мм
- Світлова індикація поточного положення пропускання
- Антипаніка. Штанга опускається за вказівкою з пульта керування, або сигналізації
- Постійне змащування механізмів для тривалої експлуатації
- Висока якість електронних компонентів

Технічні параметри турнікета TS1000 Plus
-
Джерело живлення: AC110V/220V, 50/60Hz
-
Споживана потужність: максимальна 40 Вт/на очікування 10 Вт
-
Робоча температура: -20 °C~70 °C. Ми не рекомендуємо встановлення турнікету на вулиці!
-
Робоча вологість: 0%~85%
-
Ширина проходу: 550
-
Матеріал корпусу: SUS304 Stainless Steel
-
LED-індикація: Є
-
Вихід екстреної кнопки: Є
-
Ресурс напрацювання на відмову: 2 мільйон циклів
-
Габарити: Д=420 (750 із штангами), Ш = 780 із штангами (тумба 280), В=1000 мм
-
Розмір паковання, мм (ДхШхВ) 520 х 380 х 1100
-
Маса: нетто - 20 кг/ брутто: 25 кг
-
Опції: Лічильник проходів, корпус і кришка SUS316, пульт дистанційного керування — дротовий або бездротовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Трипод тумбовий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Ширина проходу | 550 мм |
| Пропускна здатність | 25 чол/хв |
| Напрацювання на відмову | 2000000 циклів |
| Додаткові | |
| Управління пристроєм | СКУД (опціонально) |
| Евакуаційний вихід | Пристрій "Антипаніка" |
| Консоль з кнопками в штатній комплектації | Ні |
| Радіопульт в штатній комплектації | Немає |
| Пульт управління в штатній комплектації | Ні |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Вага | 25 кг |
- Ціна: 31 169 ₴





